kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
Rękawice antyprzecięciowe c8170

Rękawice antyprzecięciowe c8170

Adres e-mail

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone i niezawodne rękawice antyprzecięciowe Active Cut marki Active Gear, wychodzące w modelu C8170. Powstały one z myślą o branży budowlanej, motoryzacyjnej, przemysłu ciężkiego oraz przemysłu lekkiego. Rękawice Active Cut wyróżniają się niesamowicie wysoką odpornością na przecięcia, ścieranie i rozdzieranie. Materiał podstawowy użyty do wykonania rękawic to wyjątkowo komfortowa dzianina bezszwowa, która ociera się o skórę, nie podrażnia jej i nie męczy użytkownika. W całej konstrukcji rękawic nie zostały zastosowane materiały takie jak silikon i lateks. Materiał wyściółki to HPPE.

 

Rękawice antyprzecięciowe Active Cut C8170 charakteryzują się doskonałym chwytem do przenoszenia ostrych elementów w suchym środowisku. Produkt zgodny z wytycznymi REACH.

 

Przeznaczenie

Rękawice Active Cut C8170 przeznaczone są do ochrony dłoni użytkownika przed zdarzeniami określonymi czynnikami wysokiego ryzyka, takimi jak chociażby ostre krawędzie. Aby tego było mało rękawice ochraniają przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, a mamy tu na myśli np. przetarcie naskórka lub bardzo niebezpieczny kontakt z substancją ciekłą, która może okazać się żrąca.

 

Kto powinien ich używać?

Rękawice antyprzecięciowe są rozwiązaniem idealnym w zawodach, gdzie pracownicy są szczególnie narażeni na niebezpieczne kontuzje i uszkodzenia dłoni. To takich zawodów należą profesje, w których na codzień używa się ostrych narzędzi. Rękawice antyprzecięciowe, jak sama nazwa wskazuje, są niezwykle odporne na przecięcia i niezwykle wytrzymałe. Bardzo często używa się ich chociażby w:

  • hutach szkła
  • zakładach produkcyjnych
  • zakładach zajmujących się obróbką części metalowych
  • warsztaty

 

Bezpieczeństwa nigdy zbyt wiele, dlatego dbanie o zdrowie swoje i swoich pracowników powinno stać się codziennością. Właśnie tego typu akcesoria w postaci rękawic antyprzecięciowych pozwalają na znaczne zmniejszenie częstotliwości występowania sytuacji zagrażających zdrowiu pracownika. 

 

pdfKARTA KATALOGOWA


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>