kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
Rękawica chroniąca przed chemikaliami uvex profastrong NF33

Rękawica chroniąca przed chemikaliami uvex profastrong NF33

Producent: UVEX
Adres e-mail

Rękawice Uvex profastrong NF33 to rękawice dostosowane do środowisk, w których występują spore zagrożenia chemiczne, związane z kwasami, tłuszczami oraz zasadami. Produkt spełnia normy EN 388 (4101) oraz EN 374 (AJKL). Dostępne rozmiary tego modelu rękawic występują od 7 do 10.

 

Bezpieczna

Rękawica sama w sobie jest bardzo delikatna. Chroni użytkownika przed wszelkimi chemikaliami dzięki powłoce NBR. Zewnętrzna część produktu wykonana jest z nitrylo-kauczuku o grubości ok. 38 mm. Wypełnienie wewnętrzne to flokowana bawełna, która w w znacznym stopniu ułatwia wkładanie i zdejmowanie, wraz z zabezpieczeniem przed poceniem się rąk w trakcie pracy.

 

Rękawice Uvex charakteryzuje się wysoką odpornością na różnego rodzaju kwasy, alkalia, oleje i smary.

 

Doskonały chwyt

Producent zadbał o każdy aspekt komfortu pracy użytkownika rękawic Uvex profastrong NF33. Rękawice te wyróżniają się doskonałą chwytnością zarówno w wilgotnych, jak i mokrych obszarach. Wszystko to dzięki strukturze Grip, która znajduje się po wewnętrznej stronie dłoni.

 

Wytrzymała

Dzięki materiałom użytym do produkcji, rękawice są bardzo wytrzymałe. Są one również bardzo odporne na ścieranie mechaniczne. W ten sposób ciągłe zmienianie rękawic przestanie już być tak uciążliwe.

 

Gdzie sprawdzi się najlepiej?

 

Istnieje kilka branż, gdzie zastosowanie tego typu rękawic może okazać się wręcz niezbędne. Gdzie rękawice chroniące przed chemikaliami mogą stać się nieocenionym elementem pracy?

  • Przemysł chemiczny
  • Przemysł motoryzacyjny
  • Różnego rodzaju laboratoria
  • Przemysł drukarski
  • Przemysł spożywczy

 

Komfort użytkowania

Rękawice Uvex profastrong NF33 zostały stworzone z myślą o komforcie ich użytkowników, dlatego do tego aspektu dołożono szczególnej staranności. Produkt wyróżnia się doskonałym czuciem, dobrym dopasowaniem i komfortową, wysoką elastycznością materiału.

 

 

Ochrona przed czynnikami chemicznymi powinna uwzględniać rodzaj, wraz ze stężeniem danej substancji chemicznej, przy której użytkownik rękawic będzie pracować. Materiał rękawicy absolutnie nie może reagować ze związkiem chemicznym, który będzie używany w trakcie pracy, może grozić to niebezpieczeństwem i utratą zdrowia.


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>