kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
Półmaska stealth f01.1.003

Półmaska stealth f01.1.003

Adres e-mail

Przedstawiamy Ci niezwykłą maskę wielokrotnego użytku marki Stealth, która zapewnia najniższe na rynku opory oddychania. Aby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo użytkownika, maska wyposażona została w filtr HEPAC, który wykonywany jest dzięki materiałowi kompozytowemu, pozbawionemu włókna szklanego. Filtr HEPAC posiada najwyższą skuteczność filtrowania na poziomie 99,999% cząstek stałych i aerozoli o wielkości od 0,3 mikrona. Dzięki małym rozmiarom półmaski, nie ogranicza ona pola widzenia oraz doskonale sprawdza się pod przyłbice spawalnicze i szlifierskie.

 

Wszechstronna

Profesjonalna półmaska Stealth, jak już na wstępie zdążyliśmy wspomnieć, sprawdza się świetnie w połączeniu z przyłbicami spawalniczymi oraz szlifierskimi, wynosząc ochronę użytkownika na jeszcze wyższy poziom. Półmaska ta została stworzona z najwyższą dbałością o komfort jej użytkownika, dlatego też niskie opory oddychania wraz z niskim stężeniem CO2 równają się ze znacznie mniejszym zmęczeniem pracownika. Ponadto, niewielki rozmiar maski w żaden sposób nie zaburza pola widzenia i nie nadaje uczucia ciężkości.

 

Półmaska została wyposażona w jednoczęściową taśmę nagłowia, która przechodzi przez cztery zaczepy, umieszczone po bokach półmaski, co wpływa na znacznie zwiększoną wygodę zapinania jej z tyłu głowy. Jak zatem to zrobić? Wystarczy pociągnąć dwa dolne końce taśmy, następnie szczelnie dopasować maskę do kształtu twarzy użytkownika.

 

Zawór wydechowy maski skierowany jest w dół, czego efektem jest zapobieganie parowaniu szybek w przyłbicach spawalniczych oraz w automatycznych goglach.

 

W pełni bezpieczna

Aby jeszcze lepiej zadbać o dobro użytkownika, producent zapewnia, że półmaska Stealth wykonana jest z antyalergicznego, bezzapachowego materiału, który nie zawiera w sobie silikonu i lateksu. Półmaska dostępna w naszej ofercie wyróżnia się najwyższą jakością, która spełnia wymagania materiałów stosowanych w medycynie.

 

Gdzie sprawdzi się najlepiej?

 

Sprawdź, gdzie półmaska Stealth ochroni Cię najlepiej:

 

  • Obróbka drewna
  • Obróbka metali
  • Obróbka kamienia
  • Spawanie
  • Szlifowanie

 

pdfKARTA KATALOGOWA


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>