kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
Termometr bezdotykowy medyczny do czoła Certyfikat YUWELL YT-1

Termometr bezdotykowy medyczny do czoła Certyfikat YUWELL YT-1

Kod produktu: YUWELL YT-1
Adres e-mail

Termometr bezdotykowy medyczny do czoła TCertyfikat YUWELL YT-1

 

Specyfikacja:

 

Certyfikat:IS013485 /CE /CFDA
Zakres pomiaru:32-43℃
Jednostka pomiaru:℃/℉
Wymiary:149*38*42mm
Czas pomiaru: 1 sek
Automatyczne wyłączenie: 30 sek
Pomiar należy wykonywać trzymając urządzenie maksymalnie 5cm od czoła pacjenta
Dokładność pomiaru: +/- 0.3 ℃
Zgodnie z informacją w instrukcji obsługi - termometr można stosować na dzieciach od 4 tygodnia życia
 
 
Termometr to absolutnie niezbędny element wyposażenia każdego domu oraz firmy. W trakcie pandemii Covid-19 wzrosła nasza świadomość na temat dbania o zdrowie w domowym zaciszu. Kiedyś tylko w kilku, a teraz termometr dotykowy znajdziesz niemal w każdym domu. W przypadku firm, taki termometr to środek obowiązkowy.
 
Marka Yuwell wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła termometr, który spełnia wszystkie standardy i wymagania dla tego typu sprzętów. Firma rozpoznawalna jest już na całym świecie, ze względu na niezawodność produkowanych przez nią sprzętów. Nie da się ukryć, że Yuwell jest bezwzględnym pionierem jeśli chodzi o kierunek rozwoju sprzętu medycznego, co tylko może potwierdzić 100 zgłoszonych przez nich patentów. W dziale badawczo-rozwojowym firmy pracuje aż dwustu osiemdziesięciu inżynierów i techników, którzy dbają o ciągłą ewolucję produktów. Yuwell wyznaje ideę propagowania zdrowego stylu życia, którą realizuje poprzez tworzenie najwyższej jakości sprzętu medycznego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Niezwykle czuły Dual Sensor

 

W termometrze bezdotykowym Yuwell YT-1 zastosowano specjalistyczną technologię pomiaru z dwoma sensorami, co pozwala na rozdzielenie funkcję odczytu temperatury oraz czujnika odległości, który działa w czasie rzeczywistym. Poprzez takie rozwiązanie, każdy z sensorów ma swoje odrębne zadanie, przez co dokładność pomiarów jest bez wątpienia na najwyższym poziomie!
 
W urządzeniu zastosowano najlepszy z dostępnych na rynku czujników temperatury Thermopile Infrared Sensor - ZTP-148SR marki American Amphenol Inc., który z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie również w przemyśle militarnym. 
 
 
 
1. Wskaźnik czujnika odległości pomiaru
2. Wynik pomiaru
3. Czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny
4. Wyłącznik sygnału dźwiękowego
5. Przycisk ON/OFF
6. Jednostka pomiaru temperatury
7. Jednostka odległości
8. Wskaźnik zużycia baterii
9. Wskaźnik sygnału dźwiękowego

 

 
 

Zgodność z normami UE

 

Termometr Yuwell YT-1 jest sprzętem docenianym przez lekarzy na całym świecie. Spełnia on wszystkie normy europejskie, a dodatkowo posiada atesty oraz certyfikaty produktu medycznego, świadczące o wysokiej jakości produktu. 
Termometr spełnia wytyczne GIS m.in dla przedszkoli i żłobków: ,,Rekomenduje się posiadanie termometru bezdotykowego (co najmniej 1 termometr dla szkoły) i dezynfekowanie go po użyciu w danej grupie. W przypadku posiadania innych termometrów niż termometr bezdotykowy konieczna jest dezynfekcja po każdym użyciu."
 

Wynik już w jedną sekundę!

 

Termometr elektroniczny Yuwell gwarantuje otrzymanie gotowego wyniku pomiaru już po jednej sekundzie, a jego dokładność to  +/- 0.3 ℃. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania po 30 sekundach bezczynności. Zakres pomiaru temperatury to od 32℃ do 43℃.
 

Termometr Yuwell YT-1 jest w pełni bezdotykowy

 

W trosce o jak najwyższą higienę i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, termometr został zaprojektowany tak, aby jakikolwiek kontakt np. z czołem czy uchem, nie był wymagany. Mimo braku kontaktu fizycznego z urządzeniem, otrzymujemy rzetelny wynik pomiaru. 
 

Alarm gorączki

 

Urządzenie zostało wyposażone w alarm sygnalizujący gorączkę, które po wykryciu takiego stanu, zmienia kolor wyświetlacza oraz wydaje z siebie donośny dźwięk. Jeżeli dźwięk alarmu będzie dla Ciebie zbyt uciążliwy, jest opcja wyłączenia go!

 

pdfKARTA KATALOGOWA

 


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>