kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
Stacja dezynfekująca BAT-BM01

Stacja dezynfekująca BAT-BM01

Kod produktu: BAT-BM01
Adres e-mail

Cena stacji dezynfekującej - 1000,00 zł netto / 1230,00 zł brutto

 

Wersja: mechaniczna ( z przyciskiem nożnym)

Konstrukcja: stalowa, malowana sposobem proszkowym

Wymiary: szer.: 24 cm, dł.: 20 cm, wys.: 118 cm, podstawa: 38 x 38 cm

Waga: 16,5 kg

Podstawa:

> standard: podstawa stabilizująca

>opcjonalnie: podstawa z otworami do montażu do podłoża za pomocą kotew

 

Kolory:

> standard: czarny RAL 9005 (satyna), srebrny RAL 9006 (połysk), biały RAL 9003 (połysk)

> opcjonalnie: dowolny kolor z palety RAL, połysk satyna

> możliwa pełna personalizacja szaty graficznej

 

 

Stacja dezynfekująca BAT-BM01 to funkcjonalne i niezwykle proste w użyciu urządzenie do dezynfekcji rąk. Nie można zaprzeczyć, że tego typu stacje dezynfekujące zyskały swoją świetność podczas pandemii Covid-19, kiedy to stały się urządzeniem niezbędnym. Od tamtej pory, istota odpowiedniej higieny w miejscu pracy stała się rzeczą oczywistą. Bez wątpienia, obecność takiej stacji doceni każdy z Twoich pracowników.

 

Zapomnij o kolejce do dezynfekcji

Kiedy wszyscy pracownicy kierują się stronę przyrządu do dezynfekcji, tworzy się długa kolejka, co przekłada się na czas stracony podczas czekania. W takiej sytuacji zwykły dozownik nie zda egzaminu. Przy takiej ilości rąk do zdezynfekowania, będzie potrzebna dużo większy zbiornik na płyn. Nasza stacja dezynfekująca może pochwalić się aż 5-litrowym pojemnikiem na płyn lub żel dezynfekujący. Taka pojemność zdecydowanie zredukuje kolejki, zaoszczędzi czas i nie będzie wymagać ciągłego uzupełniania.

 

Solidna konstrukcja

Obawiasz się, że stacja dezynfekująca to gadżet, który może szybko zakończyć swoją karierę w Twojej firmie? Nic bardziej mylnego! Model BAT-BM01 oparty jest na mocnej i odpornej na uszkodzenia konstrukcji ze stali malowanej proszkowo. Możesz być pewien, że ze względu na swoją trwałość oraz wydajność, stacja posłuży Ci przez bardzo długi czas. Gwarantujemy wysoką jakość użytych materiałów i staranne wykonanie urządzenia. Biorąc uwagę niezawodność idącą w parze z jakością stacji, wszelkie prace serwisowe ograniczone są do minimum. Warto wspomnieć, że tylna klapa urządzenia zamykana jest na klucz.

 

Bezdotykowa dezynfekcja

Bezpośredni kontakt użytkownika z urządzeniem został ograniczony do absolutnego minimum. W celu zdezynfekowania rąk, należy nacisnąć przycisk nogą, po czym stacja uwolni płyn do dezynfekcji na nasze dłonie. Całość przebiega zupełnie bezdotykowo, dzięki czemu zyskujemy maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Działanie stacji jest w pełni mechaniczne, więc do jej działania nie potrzebujemy zasilania sieciowego.

 

Łatwa konserwacja

Czyszczenie Twojego obecnego dozownika doprowadza Cię do szewskiej pasji? Ze stacją dezynfekującą BAT-BM01 nie ma mowy o ciężkich do wyczyszczenia zakamarkach! Ze względu na prostą konstrukcję stacji, nie ma mowy o problemach przy konserwacji. Łatwe czyszczenie zapewniają między innymi kratka ze stali nierdzewnej, czy też specjalna tacka ociekowa.

 

Brak kontaktu z zarazkami

Na tytuł niezbędnej, stacja dezynfekująca zasłużyła sobie przez zapobieganie rozprzestrzeniania się szkodliwych dla nas zarazków. Bezdotykowy aspekt urządzenia gra tutaj pierwsze skrzypce. Szkodliwe dla ludzi patogeny znajdziemy wszędzie - w windzie, na biurku, czy nawet na naszym telefonie. Jeśli mamy do czynienia ze zwykłym stojakiem na płyn dezynfekujący, musimy użyć naszych rąk, aby skorzystać z płynu, przez co bakterie i tak się na nas przedostaną. Bezdotykowa stacja dezynfekująca to najbezpieczniejsza opcja dla każdego z nas.

 

Transport to żaden problem

Stacja dezynfekująca waży tylko 16,5kg! Dodatkowo, wyposażona jest w uchwyty transportowe, które tylko ułatwią nam cały proces.

 

Szybka realizacja Twojego zamówienia

Martwi Cię długi czas oczekiwania na zamówiony produkt? To nie u nas! Możemy zagwarantować Ci niezwykle szybki czas realizacji, dzięki czemu Twoja stacja znajdzie się u Ciebie niemalże natychmiast!

 

PRZYKŁADOWE KOMBINACJE KOLORYSTYCZNE:

 

 

 

 

pdfKARTA KATALOGOWA


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>