kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 
MASECZKA MATERIAŁOWA HIGIENICZNA KLASA I

MASECZKA MATERIAŁOWA HIGIENICZNA KLASA I

Adres e-mail

Przedstawiamy Ci jedną z dwóch dostępnych w naszej ofercie maseczek ochronnych. Charakteryzuje się ona bardzo wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza swobodnego oddychania. Jest w pełni hipoalergiczna oraz odfiltrowuje wszelkie wdzierające się niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia i bakterie. Producent, z myślą o jak największym komforcie użytkownika, zadbał o to, aby maseczka w stu procentach przylegała do twarzy, czyniąc ją tym samym niezwykle wygodną, minimalizując tym samym wszelkie ryzyko otarć i podrażnień delikatnej skóry na twarzy.

 

Maseczka w pełni chroni drogi oddechowe człowieka przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z powietrza, np. biorąc pod uwagę wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w miejscu pracy.

 

  • Należy pamiętać, że żadna maseczka nie daje 100% bezpieczeństwa przed zakażeniem się wirusem lub bakteriami. Do zarażenia może dojść nawet przez otwarcie oczu.

 

Możliwość wykonania logo na masce!

Kolory: czarny, biały, niebieski, czerwony oraz ponad 16 innych kolorów!

 

Sposób użytkowania

Aby uzyskać pełną i skuteczną ochronę oferowaną przez maskę, należy bardzo dokładnie założyć maskę, dbając tym samym o niepozostawianie miejsc, które odstają od skóry, będące otworem dla bakterii i wirusów. Niekiedy, aby jeszcze bardziej zwiększyć ochronę należy upiąć długie włosy z tyłu głowy lub też ogolić dokładnie twarz, wówczas możemy liczyć na zwiększone bezpieczeństwo własne.

 

Czym charakteryzuje się produkt?

Oferowana w naszym sklepie maseczka higieniczna klasy I na gumkach, aplikowanych za uszami, jest wręcz doskonałym produktem ochronnym, który zapobiega zakażeniom i jest w pełni hipoalergiczna. Maseczka wyróżnia się wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu nie sprawia dyskomfortu podczas oddychania i noszenia przez dłuższy czas. Zastosowanie w niej specjalnej, sprasowanej włókniny stwarza w pełni komfortowe warunki pracy i ochrony. Maseczka taka z powodzeniem znajdzie zastosowanie w szpitalach, gabinetach zabiegowych oraz kosmetycznych.

 

 

pdfKARTA KATALOGOWA


 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>