kontakt

Szybki kontakt
+48 33  812-32-48

email

Kontakt e-mail

   

kontakt

Lokalizacja
POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA
 
 

Witaj na blogu magazyn24h.com

,miejscu, gdzie znajdziesz wiele interesujących artykułów na temat artykułów BHP.

Jeśli prowadzisz firmę, w której pracownicy korzystają z artykułów BHP, to na pewno wiesz, jak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Dlatego warto zainwestować w automat do wydawania rękawic i innych artykułów ochronnych.

W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele różnych rodzajów automatów bhp, w tym automat D810, automat D1080, automat L40 oraz automat F80. Posiadamy także terminal magazynowy T10, który pozwala na kontrolowanie wydawanych artykułów.

Nasze automaty vendingowe bhp są opłacalne i dostępne w wynajmie, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb Twojej firmy. Oferujemy także maszyny vendingowe do dystrybucji artykułów ściernych, narzędzi i materiałów MRO.

W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości odzież roboczą, w tym rękawice maxiflex, rękawice atg, rękawice samurai, rękawice ansell, rękawice uvex oraz rękawice honeywell. Oferujemy także odzież roboczą producenta oraz wynajem i pranie odzieży roboczej.

Jeśli szukasz sklepu bhp, to polecamy naszą hurtownię bhp, która oferuje szeroki wybór artykułów ochronnych, w tym buty PPO Atlas, buty PPO U-power oraz rękaw

Nasze artykuły:

 

Produkty BHP, automaty wydające BHP, maszyny BHP, vending bhp
 

+ zobacz więcej

 

adres:

POLSKA , NIEMCY , CZECHY , SŁOWENIA , RUMUNIA , SŁOWACJA

 

DANE KONTAKTOWE

 

tel. +48 33  812-32-48

 

 Kontakt e-mail napisz do nas:

 

+ formularz kontaktowy

 

Klauzula informacyjna RODO >>>